Dokonalá investice - luxusní byt u Zámku Nová Bystřice

nemovitost
makler
AB-RAKO s.r.o.
KYNCL AB - RAKO s.r.o.
+420 777 947 793

Č.zakázky: 170B2088
Lokalita: Nová Bystřice
Město: Nová Bystřice
Typ objektu: Byty
Druh: 3+1
Počet podlaží: 3
Podlaží: 2
Plocha: -
Užitná plocha: 168 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 136 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G

Nadčasová investice do luxusního bytu v rozvíjející se destinaci ČESKÉ KANADY - vybavený byt 3+1 s balkonem v 1. patře secesní vily. Neopakovatelné provedení s originálními původními prvky v kombinaci s luxusní vybaveností, nenechají nikoho na pochybách o správném vlastníkovi bytu. Rozloha bytu 136 m2 s novými okny, benátskými štuky v kompletně vybavené kuchyni, luxusní koupelnou se sprchou a vanou - ze které je vidět na místní Zámek! Kdo to z Vašich kamarádů má?
Dnes je byt výhodně pronajat firmě = generuje zajímavý výnos (nájem).
Úsporné elektrické ÚT je doplněno přímotopnými a dekorativními a přenosnými elektrokrby, vodovod a kanalizace v základu. V domě je i plynová přípojka, ale co dneska s ní...? K bytu patří 2 sklepy (celkem 31,6 m2) + parkovací místo na sousedícím pozemku. V sousedství je opravené autobus. nádraží s dalšími 42 místy k parkování. Přírodní park ČESKÁ KANADA je unikátní lokalita s čistými přírodními vlivy.
V úvahu přichází i možná směna za jinou nemovitosti i s možným doplatkem pro obě strany směny. Upřednostněny jsou okresy: TA, JH, CB, PI, PHA.
8 900 000 Kč
Může Vás také zajímat
nemovitost
Útulný družstevní byt 1+1 v 3. patře na jihu Vajgaru
1 950 000 Kč